Amasbk: Josh Hayes-Veiling Voor Voordeel Wounded Warrior Project

55 Productions Persbericht:

Drie keer AMA Pro Racing SuperBike-kampioen Josh Hayes en Brian Nitto van 55 Productions hebben samengewerkt om drie zeer speciale items te maken die nu op eBay worden geveild ten voordele van het Wounded Warrior Project.

Volgens Nitto: "Dit is een zeldzame kans om je muur te versieren met afbeeldingen van een echte motorrace-legende, terwijl je tegelijkertijd een grote zaak helpt. "

Drie ingelijste foto's zijn gemaakt en elk is persoonlijk gesigneerd door Josh Hayes. De foto's zijn gemaakt door Nitto op Mid-Ohio Sports Car Course afgelopen zomer, terwijl Hayes op het gas was en onderweg naar weer een SuperBike overwinning.

In reactie op de items zei Hayes: "Brian heeft geweldig werk geleverd met deze drie foto's. De kleuren zijn absoluut adembenemend, en het was een grote eer voor mij om ze te ondertekenen, vooral wetende dat ze worden geveild voor het Wounded Warriors Project. Ik ben er echt trots op dat ik een kleine rol heb gespeeld in dit voordeel. "

Nitto fotografeerde Hayes en zijn # 1 Monster Energy / Graves /

Yamaha YZF-R1 SuperBike met een Nikon D800 camera uitgerust met een Nikon 600 mm lens. De prints en frames alleen worden gewaardeerd op ruim $ 300 per stuk, en de gesigneerde, unieke afbeeldingen zijn van onschatbare waarde. Klik hier voor een link naar eBay-veiling

Klik hier voor link naar eBay-veiling

Voor meer informatie:

www.woundedwarriorproject.org relateddel

Tags:

Motorcycle Industry News

  • The Wire: Racing, producten, evenementen & Meer
  • AMA SuperBike
  • Josh Hayes
  • Yamaha Racing

Lees Verder